top of page
White File Folders

Gülüş Tasarımı

Gülüşünüzü daha da güzelleştirmek mi istiyorsunuz?

Eski filmlerde yıldız oyunculara baktığımızda gülüşlerinin çok içten ve mutluluk verici olduğunu hissederiz. Ancak bu gülüşlerde uzun süredir bir eksiklik hissediyorum. Neredeyse hepsinin dişlerinde bir takım eksiklik veya problem olduğunu gözlemleyebiliyoruz. O dönemin toplumunda henüz ağız diş sağlığı farkındalığının oluşmadığını insan hemen fark edebiliyor.

O günlerden bugünlere gelene kadar toplumsal olarak neredeyse her konuda evrildik, geliştik. Ağız diş sağlığımız ve farkındalığımızda bu anlamda gelişti.

İletişimin bu kadar yoğun olduğu ve karşılıklı görüşmelerin önem kazandığı bir toplumda mimiklerimiz, bakışlarımız ve bence en önemlisi gülümsememiz karşımızdaki insanla oluşan bağlarımızın kuvvetlenmesini sağlar.

Gülme sahasını etkileyen ana unsurlar olan dudak-diş-dişeti'nin sağlıklı ve uyumlu olması, güzel bir gülüş için gerekli temel ihtiyaçları belirler.

 

Gülümsemenizi değerlendirmek ve geliştirmek için çeşitli açılardan çekilen fotoğraflar ve videolar ile dijital ortamda çalışılır. Size uygun gülüş tasarımı yine dijital ortamda oluşturularak değerlendirilir.

En basit diş beyazlatma uygulamalarından, en karmaşık orto-protez tedavi seçeneklerinin kullanılabileceği bir yelpazede size uygun tedavi seçenekleri sunularak tedavilerinize devam edilir.

gülüş tasarımı
bottom of page